To są zajęcia dla Ciebie, jeśli:
-
dużo siedzisz
masz pracę siedzącą przy komputerze i czujesz, że Twoje ciało jest zmęczone, spięte i obolałe
-
dawno nie ćwiczyłaś
ostatni raz porządnie ruszałaś się rok lub kilka lat temu. Wiesz, że trzeba wrócić, ale boisz się intensywnych zajęć i tego, że nie nadążysz.
-
chcesz o siebie zadbać
chcesz zadbać o zdrowie, spróbować czegoś dla siebie, ale boisz się grupowych zajęć.
-
jesteś przemęczona
Twoja głowa działa na pełnych obrotach i nawet kiedy próbujesz odpocząć, myśli nie chcą zwolnić.
